Služby pro domácnosti

Mít osobního finančního poradce se Vám skutečně vyplatí. Zajistí pro Vás a Vaši rodinu finanční plán. Ten začíná sumarizací Vaší aktuální finanční situace a návrhem na její vylepšení. Mnoho našich klientů je překvapeno, jak snadno mohou svou životní úroveň zvýšit. Základem dobrých osobních financí je likvidace špatných úvěrů a tvorba finančních rezerv. Dobrý úvěr je pouze na to, co budete užívat déle, než splácet, a na věci, které nutně potřebujete. Finanční rezervy Vám pak uspoří velké částky na pojištění zbytečností a pomohou při rychlém a snadném řešení nenadálých událostí, jako je nemoc, oprava automobilu či elektroniky apod.

 

Dalším důležitým bodem dobrého finančního plánu je pojištění reálných rizik. Zhruba 62 % klientů doporučujeme zrušení některé ze stávajících pojistných smluv, protože jim můžeme nabídnout výhodnější. To má několik příčin. Na finančním trhu jsme jako doma a umíme snadno porovnat nabídky různých pojišťoven pro konkrétní rizika.

 

Dále umíme číst mezi řádky a odhalíme skulinky, které si některé pojišťovny nechávají, aby Vám případně nemusely nic vyplácet, nebo aby částku alespoň podstatně snížily. V rámci konkurenčního boje bývají také nové moderní nástroje výhodnější, než starší smlouvy. Díky tvorbě rezerv pak můžeme doporučit zrušení některých smluv pokrývající rizika v rámci tisícikorun, nebo zvýšením případné spoluúčasti výrazně snížit pojistné. Výsledkem může být úspora i desítek procent a zároveň zlepšení pojistných podmínek. Součástí služeb našich osobních finančních poradců je také asistence při jednání s pojišťovnami. Získáte tak v kratším čase maximální odškodné.

 

Díky střednědobému a dlouhodobému plánování výdajů budete moci většinu nákupů uskutečnit z vlastních prostředků a ušetříte na úrocích. Určitě Vás napadne sto a jeden způsob, jak peníze využít lépe, než je dát bance. Sjednejte si schůzku s našimi osobními finančními poradci a vyzkoušejte jejich bezplatné služby. Určitě budete příjemně překvapeni, o co lepší svět se před Vámi objeví.


Dlouhodobá péče o klienty

Život je plný změn. Finanční poradci Dobrých financí se proto přibližně jednou za rok se svými klienty schází a na základě nových skutečností aktualizují osobní finanční plány a navrhují nová opatření nebo výhodnější finanční produkty.

Rodina.

V jakých oblastech aktualizujeme finanční plány nejčastěji?
snížení výdajů na havarijní pojištění na základě vyššího stáří vozu a tedy jeho nižší hodnoty
zapracování nečekaných výdajů a následné nutnosti doplnit rezervy
zapracování vyšších výdajů na domácnost nekompenzovaných nárůstem platu
změna povinného ručení na výhodnější sazbu
zapracování nových plánovaných výdajů
zapracování zvýšení příjmů
… a mnoha dalších.

Dlouhodobá péče o naše klienty zahrnuje také asistenci při vyřizování škod vzniklých při pojistných událostech.

IČ 290 88 453, Modřínová 2, 326 00 Plzeň
Dobré finance

Vždy máme, co Vám nabídnout, ...

...aby Vaše finance dobře rostly.

Dobré finance
0