Asistence při likvidaci škod

Je mnoho rizik, která mohou poškodit podnikání Vaší firmy. Ty se naštěstí dají pojistit, a pokud to mělo v daném případě smysl, určitě jste to již udělali. Pokud se však něco stane, nebývají jednání s pojišťovnami jednoduchá. Pojišťovny se logicky snaží vyplacenou částku minimalizovat.

 

My, v Dobrých financích, svým klientům poskytujeme asistenci při vyřizování pojistných událostí. Stačí, když kontaktujete svého finančního poradce a ten vše zajistí. Poradí Vám, jak škodu zdokumentovat a jestli je možné ji ihned začít odstraňovat. Dokumentaci od Vás následně převezme a předá našim specialistům. Ti za Vás vše vyřídí. Fígle a obezličky pojišťoven jsou pro ně denní chléb a vědí, na co přesně máte nárok a jak si o to říci. To vědí i pojišťovny, které tak často jednají mnohem rychleji a rovnou vynechávají některé obvyklé kroky ke snižování vyplacených částek.

 

Naši klienti tak dostávají více, dříve a bez starostí. Kontaktujte naše pobočky a staňte se jedním ze spokojených klientů Dobrých financí.

IČ 290 88 453, Modřínová 2, 326 00 Plzeň
Dobré finance

Vždy máme, co Vám nabídnout, ...

...aby Vaše finance dobře rostly.

Dobré finance