Novinky


Nezanedbávejte důležitost ochranných pomůcek při sportu

„Síla srážky cyklisty jedoucího rychlostí 15 km/hod. s autem, které jede 35 km/hod., odpovídá pádu z výšky 10 metrů. Jistě si každý umí představit fatální následky takové srážky,“ říká Petr Kohoutek, ředitel úseku pojištění Pojišťovny České spořitelny. „S pomocí ochranných přileb lze mnoha závažným zraněním předejít. Jedná se například o frakturu lebky, zranění měkkých částí hlavy a v polovině případů také o poškození mozku.“ Hlídejte si své zdraví a buďte na silnicích při sportování opatrní!


Linka pomoci řidičům - 1224

Řidičům, policistům či hasičům již stačí znát pouze jediné telefonní číslo, na které mohou nahlásit nepojízdnost vozidla a přivolat odtahovou službu - nová linka pro řidiče 1224, na jejímž vzniku se podílely všechny pojišťovny.


ČAP - Jak postupovat při dopravní nehodě

S pěkným počasím nastává na silnicích rušnější provoz a zároveň mnoho dopravních omezení, která jsou způsobená opravami silnic. Jezděte opatrně, odpočinutí a při delších cestách nezapomínejte na přestávky při řízení. Protože nikdy nevíte, co se může přihodit, doporučujeme se seznámit s níže uvedeným dokumentem, který vydala Česká asociace pojišťoven - Jak postupovat při dopravní nehodě. Abyste i v případě nenadálé události věděli, jak si počítat. Přejeme Vám šťastnou cestu!

IČ 290 88 453, Modřínová 2, 326 00 Plzeň
Dobré finance

Vždy máme, co Vám nabídnout, ...

...aby Vaše finance dobře rostly.

Dobré finance